Блог

Які відео варто робити під Instagram і Facebook

Відео в Instagram доступне в п’яти форматах: Reels, Live, IGTV, Stories та відеопости у вашій стрічці.

Який саме формат відео Instagram підійде для вашого бренду чи бізнесу? Для всіх вище перелічених варіантів може знайтись місце у вашій стратегії для соцмереж.

Поговоримо про кожен з них:


Відео в сторіс
Найбільш популярний варіант. 15 секундні короткі відео, які зникають за 24 години. Для брендів - це дієвий спосіб залучення органічних потенційних клієнтів та конверсій. Більше 50% опитаних користувачів у Facebook кажуть, що відвідали веб-сайт бренду, побачивши їх сторіс.
Сторіс, термін дії яких закінчився, можна зберегти в розділі "Highlights", який розміщається під профільною інформацією.

Відеопости у стрічці
Класичний спосіб розміщення відео. Тривалість такого відео може бути від 3 до 60 сек.

Live (прямі трансляції)
Прямі трансляції можуть тривати до 4 годин. Це зручний спосіб для інтерв’ю, проведення майстер-класів, відповідей на питання аудиторії.
Коли проводиться пряма трансляція, про це з’являється окрема позначка у розділі сторіс перед всіма історіями інших користувачів. А це завжди привертає увагу. Після завершення відеозаписи Instagram Live можна зберегти на IGTV.

IGTV-це формат Instagram для відео від 1 до 60 хвилин. На відміну від коротших відео у каналі, IGTV потрібно попередньо записати та завантажити.

Reels
Найновіший формат відео Instagram, натхненний TikTok. Вертикальні відеоролики тривалістю 15-30 секунд.
Вже рік формат існує закордоном і тільки зараз з’являється у нас. Поки доступний не у всіх.
На відміну від Stories, Reels пропонує складні інструменти для редагування та обробки відео. У них можна накладати музику, прискорювати чи сповільнювати, додавати спецефекти та багато іншого, що робить фішку дуже схожою на TikTok.

Не знаєте яке відео знімати для вашого бізнесу і як просувати його онлайн, пишіть!