Блог

Все ще щоденно заливаєте сторі та пости у ваш Інста та фейсбук акаунти, але клієнтів особливо не додається?

За кілька минулих років органічне охоплення у соцмережах повністю вмерло або прямує до нуля.
Проте, фейсбук надає можливість купувати рекламу та отримувати з неї максимальний результат завдяки інструментам таргетингу. Методу за яким можливо налаштувати пошук цільової аудиторії відповідно до заданих параметрів, характеристик та інтересів.

Нижче короткий огляд різних цілей оголошення та коли їх використовувати.
🔸Впізнаваність бренду
Використовується тоді, коли ви хочете познайомити користувача з вашим брендом, зробити так щоб люди його запам’ятали.
🔸Охоплення
Ваша реклама буде показуватись якомога більшій кількості людей у вашій цільовій аудиторії. Наприклад, якщо ви організовуєте місцевий захід, і мета - розповісти про цю подію якомога більшій кількості людей.
🔸Трафік
Хороший варіант, якщо ви хочете скерувати людей на свій веб-сайт, щоб вони прочитали певний допис або переглянули меню. Також, допомагає для просування сайту.
🔸Залучення
Ваша реклама показуватиметься людям у вашій цільовій аудиторії, які, найімовірніше, будуть взаємодіяти з нею. Види: залучення до поста, лайки сторінки чи відповідь на подію, яка запланована.
🔸Встановлення додатків (app)
Якщо у вас є додаток, і ваша основна мета - збільшити кількість його завантажень.
🔸Перегляди відео
Facebook надасть пріоритет показу вашої відеореклами людям у вашій цільовій аудиторії, які, швидше за все, переглянуть відео.
🔸Генерація лідів
Ця ціль дозволяє вам додати контактну форму до свого оголошення і збирати заявки від потенційних клієнтів після заповнення цієї форми.
🔸Повідомлення
Якщо ваша основна мета - почати розмову з людьми в Messenger або Instagram Direct.
🔸Конверсії
Якщо ваша мета - охопити людей, які здійснять конкретну дію на веб-сайті (додавання продуктів у кошик, підписку на розсилку чи здійснення покупки).
🔸Продаж за каталогом
Ви зможете створити каталог продукції і показувати різні каруселі товарів, які раніше переглядав ваш потенційний клієнт.
🔸Відвідування магазину
Якщо у вас є декілька торговельних точок і ви хочете збільшити кількість відвідувачів.