Блог

Чи потрібен бізнесу сайт?

У епоху цифрових технологій необхідно щоб ваш бізнес був присутній в Інтернеті, але чи означає це, що вам потрібен веб-сайт чи соціальних мереж буде достатньо?


Переваги сайту:


З Веб-сайтом ваш бізнес виглядає професійно.

Більшість споживачів вважають, що веб-сайт робить ваш бізнес більш надійним, ніж компанії, які мають лише профілі в соціальних мережах.


Наявність веб-сайту дозволяє повністю контролювати свій бренд, ви маєте повну власність на нього. А у соцмережах ви не володієте своїм брендом, всі рішення залежать від самих платформ.


Веб-сайт є візиткою бізнесу, повністю налаштований відповідно до потреб вашого бренду. Ви можете чітко продемонструвати всі свої товари, послуги та різноманітність пропозицій, навіть якщо їх велика кількість. Розмістити високоякісний контент, відгуки, відповіді на часті запитання і т.д. Можна легко розповісти клієнтам про себе за одним посиланням на сайт, надаючи їм доступ до всього, що стосується вашої справи.


Аналітика та відстеження своїх користувачів.

Ви можете відстежувати всю активність на своєму сайті; звідки приходять ваші відвідувачі, скільки часу вони пробули на кожній з ваших окремих сторінок, скільки людей відвідало ваш сайт, як вони вас знайшли. Це робить веб-сайт ідеальним для поглибленого аналізу, звітності та налаштування реклами.


Переваги соцмереж:


Соцмережі створюються легко, швидко та безкоштовно.

Популярність соцмереж. Більшість людей щодня користуються соцмережами і тому розповісти про свій бренд новій аудиторії тут набагато легше, особливо використовуючи інструменти платної таргетованої реклами.


Пряма комунікація з клієнтом, можливість взаємодіяти в режимі реального часу. Формування лояльності до бренду.


Доступ до міжнародних ринків та клієнтів, які вже є у соцмережах.


Якщо підсумувати нашу думку, то кожному бізнесу потрібен і веб-сайт і соціальні мережі.


Маючи власний веб-сайт, ви маєте повний контроль над своєю присутністю в Інтернеті, але ви також повинні використовувати соціальні мережі на свою користь. В ідеалі, соціальні мережі слід використовувати як маркетингову платформу з метою залучення відвідувачів на ваш веб-сайт та перетворення їх у реальних клієнтів та покупців.

І якщо сьогодні особистий інстаграм допомагає продавати дизайнерський одяг, чохли для айфонів, йога-курси і ділові тренінги, всеодно в житті кожного бізнесу настає момент, коли сайт стає необхідний.


Не знаєте з чого почати, як зробити веб-сайт швидко та якісно, ми допоможемо. Для консультації, пишіть!