Блог

Для чого потрібен Pixel?

1. Якщо у вас немає сайту і ви ніколи не плануєте його робити, то піксель вам не потрібен.

Піксель – це код, який відстежує всі взаємодії користувачів Фейсбук та Інстаграм на зовнішніх ресурсах, тобто на вашому сайті.

2. Піксель повинен стояти у вас на сайті, навіть якщо ви ще не запускаєте рекламу. З того моменту, як піксель з'являється на сайті, він починає відстежувати всіх відвідувачів, які на нього заходили. Саме тому важливо якомога швидше згенерувати його у рекламному кабінеті Фейсбука і встановити його на ваш сайт.

Що саме піксель буде робити на сайті?
Після встановлення коду на сайт почнеться збір інформації про клієнтів: вік, стать, місцезнаходження, натискання на посилання, покупка товару. Така інформація використовується для показу таргетованих оголошень. Маючи детальну інформацію про вашу цільову аудиторію, ви підвищите ефективність своїх рекламних кампаній і направите їх на чітко виділену аудиторію.

Варто зазначити, що з оновленням Apple у 2021 році, а саме після релізу iOS 14, піксель теж потрапив під обмеження збору даних про користувачів і збирає інформацію не так ефективно. Але встановлювати його варто і ефективно.

Тому якщо на вашому сайті немає пікселя, саме час його встановити.

Залишились запитання, потрібно налаштувати рекламу чи запустити бізнес онлайн звертайтесь до нас і ми допоможемо.

Більше про наші послуги на нашому сайті https://lazordigital.com/ або за номером телефону: +380937695659