Блог

Як зробити крутий інстаграм?

Зовнішній вигляд вашого облікового запису впливає на те, скільки ваших підписників у результаті стануть вашими покупцями або шанувальниками.

З чого почати:

Нік (назва сторінки)
З назвою для бізнес-сторінки все досить просто: можете вказати назву бренду і напрямок діяльності. Намагайтеся не використовувати занадто довгі і складні ніки, які буде важко запам'ятати і тим більше відтворити без посилання. Спробуйте пограти з точкою або підкресленням, якщо бажаний нік зайнятий.
Опис профілю: посилання, емодзі і хештеги
Для опису профілю обирайте мову, близьку вашій цільовій аудиторії. Але не зловживайте іноземними словами.
Вкажіть достовірні способи зв'язку. Ви повинні регулярно перевіряти e-mail, відповідати на дзвінки за номером телефону, бути готовими зустріти покупців за адресою, якщо є офлайн-магазин.
У розділі «Веб-сайт» вкажіть посилання на сайт.
Опис профілю обмежено 180 символами, тому використовуйте смайлики для скорочення і візуального виділення структурних розділів опису.
Можете вказати ваш брендовий / фірмовий хештег. Зібрати по ньому важливу інфу, таким чином перейшовши туди користувач зможе швидко зі всім ознайомитися.
Зробити Stories Highlights.
Highlights - це «Історії», які відображаються під описом профілю і не видаляються через 24 години. Для них можна вибрати ім'я і додати обкладинку. Тут можуть бути:
каталоги ваших товарів і послуг;
відомості про доставку та оплату
акції та розпродажі, оновлення асортименту
відгуки клієнтів
відповіді на запитання
Оформлення постів. Варіанти підходів:
Єдиний кольоровий простір
Один фільтр на всі фото - найлегший спосіб обробки поста фотографій.
Закономірності в оформленні. Чергування текстових обкладинок і фотопостів.
Колажі. Цікавий, але затратний спосіб. Потребує постійної участі дизайнера.
Предметні фото продукту на різних фонах.

Але при цьому, не забувайте про сьогоднішні тренди в обробці - Природність, низька контрастність та створення ефекту відсутності обробки. Зернистість, розмазані елементи, відблиски - «випадкові» кадри цінуються дуже високо.