Блог

Як продавати дорожче ніж конкурент?

Кожен підприємець замислюється над тим як продати товар дорожче, ніж у конкурентів. Ринок перенасичений пропозиціями, тому деякі компанії роблять мінімальну націнку на товар/послугу і у результаті працюють собі в збиток.

Безумовно, всі клієнти звертають увагу на ціну. Але це лише один критерій вибору, переважити який може поєднання інших, не менш важливих факторів:


Якісна презентація бізнесу
Оформлення сайту або офлайн магазину впливає на перше враження клієнта про компанію і на ціну, яку він готовий заплатити.
Якість сервісу
Покупець швидше піде в магазин, де його зустрінуть доброзичливі співробітники, завжди готові допомогти зробити правильний вибір.
Привілеї в обслуговуванні.
Люди готові платити за економію свого часу. Якщо товар буде відправлений в день подачі заявки, в той час як у конкурентів обробка замовлення займає тиждень, зайнята людина не зверне уваги на різницю в ціні.
Актуальні розсилки. Своєчасне інформування клієнтів про наявність готових пропозицій до свят заощадить їх час на вибір подарунка і дозволить навіть в кризові часи продавати товари дорожче ніж конкурент.
Додаткові послуги. Коли у вартість вже включена доставка, збірка і настройка, питання, чому ціна товару вище середнього, не виникне. Також, для багатьох клієнтів важливим є гарантійне обслуговування і можливість повернення. Якщо сервіс не закінчиться після здійснення угоди, покупець буде відчувати себе в безпеці.
Індивідуалізація. Унікальну пропозицію можна створити з уже існуючої, додавши можливість доопрацювати її під індивідуальні потреби клієнта.
Позиціонування. Найпривабливіші товари можна помістити в окремий розділ - наприклад, «для бізнес-леді», і продавати за вищою вартістю.