case study
Брюховель
Клубний комплекс вілл у передмісті Львова
Про кейс
Співпраця з клубним комплексом вілл Bruhovel - це про те, як отримувати заявки на багатомільйонну нерухомість преміум класу з мереж завдяки вдалій стратегії просування та правильно налаштованій рекламі.
Як ми починали працювати?
До нас звернулась девелоперська компанія з проханням продати будинки у комплексі вілл Брюховель. Вілли у комплексі були збудовані, але не продавались.

Компанія вже раніше співпрацювала з іншими спеціалістами, але не була задоволена результатами. Ми провели аудит сайту, представлення проєкту у соцмережах та рекламних майданчиків, які використовуються та дійшли до висновку, що можна зробити краще.
Завдання було складним, необхідно було отримати якісні заявки із соцмереж та Інтернету на найдорожчу нерухомість у сегменті у передмісті Львова.

Завдання, які ми ставили перед командою:
1
Стратегія
Розробка стратегії довгострокової комунікації з цільовою аудиторією в рекламі
2
Соцмережі
Розробка візуального стилю, створення та ведення соцмереж
3
Реклама
Налаштування рекламних кампаній у Facebook та Instagram
4
SEO
Робота по оптимізації та налаштуванню сайту
5
Google
Медійна та контекстна реклама у Google
6
Контент
Створення фото, відео контенту та креативів для реклами у мережах
7
CRM
Формування бази клієнтів, робота з CRM системою
8
Скріпти
Створення скріптів продажу для менеджерів
Що ми зробили?
Позиціонування та стратегія
Ми вивчили конкурентів на ринку, їх представлення у соцмережах, наш “таємний клієнт” відвідав їх комплекси. Визначили цільову аудиторію нашого комплексу, провели опитування потенційних клієнтів, подивились на які фактори звертають увагу при виборі нерухомості, оцінили роботу менеджерів з продажу.
Після цього, ми оцінили сильні сторони нашого комплексу, його переваги перед іншою нерухомістю, яка розташована як у місті так і поза ним.
Вибір нашого потенційного клієнта полягав у тому жити у Львові у розкішній квартирі, але серед метушні чи обрати спокійне життя у власному будинку преміум класу у затишній місцевості всього за 7 км до центру міста.
Брюховель - це закритий комплекс вілл, який розташований у передмісті Львова. Поруч сосновий ліс, озера, затишні ресторанчики. Можна піти на пробіжку у ліс, запросити друзів на барбекю чи провести затишний вечір з сім’єю.
Архітектура комплексу сучасна, тому і потенційний власник повинен мати розвинений смак. А ще успішні люди цінують своє оточення, тому Брюховель це й ще сусіди та спільнота.
Все це ми врахували у комунікаційній стратегії, візульному стилі, визначили канали комунікацій та tone of voice.

Соцмережі
У комплексу не було власних соцмереж, про нього деколи згадувалось на загальній сторінці девелопера. Таким чином, зацікавлена людина не могла комплексно дізнатись всю необхідну інформацію.
Ми створили окремі сторінки у Facebook, Instagram та наповнили їх контентом. Для соцмереж ми використовували фото, відео та анімаційний контент.
Також зняли проморолик комплексу, завдяки якому можна було побачити комплекс у реальності.


Брюховель промо
Налаштування рекламних кампаній у Facebook та Instagram, робота з сайтом
Ми запустили рекламну кампанію в Facebook та Instagram та почали тестувати аудиторії. У таргетованій рекламі протягом роботи з комплексом, ми використовували різні цілі кампаній (залучення, трафік, лідогенерація, охоплення).

Креативи для реклами обновляли досить часто, щоб вони не набридали користувачам. Використовували різноманітні формати реклами для різних плейсментів. Фото готових будинків та анімовані відео знайомили користувачів з комплексом вілл, а зацікавлені могли залишити заявки для контакту з відділом продажу.

На початку роботи ми вели аудиторію на сайт, але користувачі не охоче конвертувались у заявки. Тому ми обрали стратегію використання лідоформ, які можна заповнювати напряму у соцмережах, що значно зменшує шлях подачі заявки для клієнта.

Також, оптимізували швидкість та якість роботи посадкового сайту, підключили та налаштували інструменти аналітики.

Команда Lazor Digital тестувала різноманітні аудиторії щоб досягнути кращого результату та отримати якісні ліди.

Завдяки якісному таргету та аналітиці його результатів, ми збирали велику кількість лідів для відділу продажів.

Контекстна реклама у Google
За допомогою контекстної реклами ми залучали користувачів на сайт, а потім наздоганяли їх ремаркетингом.

Проаналізували поточну ситуацію, зібрали запити з прив'язкою до геопозиції для нашого об’єкту.
Відстежували заявки. Налаштували коллтрекінг і відстеження всіх форм на сайті, щоб фіксувати дзвінки з сайту і рекламних кампаній. Це дозволяло визначати джерела звернень по телефону і оптимізувати бюджет.
Відсіювали нерелевантні запити та нерелевантні майданчики.
Проаналізувавши статистику і звіти, ми побачили, які пошукові запити не приносять результату. Відключили їх. Завдяки цьому ми ефективніше витрачали бюджет, спрямовуючи його на конверсійні канали та запити і постійно знижуючи вартість переходу на сайт.
Відключили малоконверсійні майданчики, витрачали бюджет тільки на майданчики, які приносить результат.
Розміщувалися на сторонніх майданчиках, розміщували блоки з оголошеннями на порталах нерухомості. Використовували look-a-like аудиторії, запускали рекламу на YouTube.
Аналітика
Ми слухали, як відділ продажу клієнта обробляє дзвінки потенційних покупців, щоб покращувати якість роботи колл-центру.
Прописали скріпти продажів на основі отриманих даних.

Тестували різні канали просування
Ми постійно тестували нові канали розміщення реклами. Залишали тільки ті, з яких отримуємо хороші результати.

Завдяки роботі з багатьма каналами просування ми змогли сформувати якісну базу клієнтів. Всі дані переносились у CRM систему, що дало можливість ефективно опрацьовувати кожного клієнта та канали, які приносять якісні звернення.
Вартість будинків у тис.$
Кількість спеціалістів які працювали над проектом
200+
Брюховель
Клубний комплекс вілл у передмісті Львова
Середня вартість заявки
Цільових заявок зібрано за час кампанії
Тривалість проекта у місяцях
5$
1 000+
18
Кількість проданих будинків
16
8